AKCE 1+1: Kniha "Vysoká škola pozitivního myšlení"

Pošlete dobro a věnujte druhý výtisk zdarma někomu z vašich blízkých. ❤️

POZOR: Akce platí pouze do vyprodání posledních zásob...

Každému, kdo se naučí pozitivně myslet, se uleví. A všem okolo také! Dovedu si představit na školách předmět Podpora pozitivního myšlení.

Karel Rodenherec

V regálech knihkupectví existují stovky teoretických knih o tom, jak naplnit svůj život, cítit se lépe, žít smysluplněji. Toto je příběh ženy, která je učinila skutečností.

Martina Formanováspisovatelka

Knihy o pozitivním myšlení už si nekupuju, protože je jich prostě moc, a mně se zdá, že už k tomu tématu nic moc říct nejde a jsem taky skeptická, protože se nemůžu přesvědčit, jestli autoři knih tu linku drží i v životě. Ale! Před dvěma lety jsem byla na přednášce Dalajlámy na téma „převzít zodpovědnost za svůj život“. Mluvil o tom, že se máme dívat na věci z odstupu a nestěžovat si. Jenže ono to není zas tak lehké. Na jednu stranu říká, že máme mít silnou vizi a na druhou stranu, že nespokojenost souvisí s naším očekáváním. Jenomže jak mít vizi bez očekávání? Stejně tak jak má člověk rozpouštět ego a zároveň se přimět k akci, kdy to ego vlastně potřebuje. Chtěla jsem se ho tenkrát zeptat, jak vyhmátnout tu balanc, ale nedostala jsem se k mikrofonu. Monika jako by mi její knížkou odpovídala za něj, a minimálně stejně zábavně :-)

Eva Turnováhudebnice a spisovatelka

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na objednavky@lefay.cz.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.